loading

Tvorba a rebranding značiek

Korporátna identita, webstránky a aplikácie, video a fotografia.

rebranding bytterm
01

Firemná identita a rebranding

Kompletná firemná identita a zmodernizovanie vizuálu spoločnosti, pravidelné dodávanie reklamy, ako aj tvorba firemného časopisu o novinkách z oblasti správy bytov a domov pre krajský región.

rebranding car washing
02

Firemná identita

Výroba firemnej identity – indoor a outdoor, prezentácia značky zameranej výhradne na majiteľov áut, ktorí si potrpia na prémiové služby v oblasti starostlivosti o vozidlo.

rebranding justin paukin
03

Firemná identita

Tvorba brandu a merkantilných tlačovín, dizajn interných priestorov a propagácia značky pánskych oblekov. Vytvorili sme riešenie šité na mieru klientovi, ktorý sa zameriava na štýlové a moderné obleky pre mladých mužov.

rebranding krim
04

Firemná identita a rebranding

Tvorba komplexnej firemnej identity. Zadanie spočívalo vo vytvorení dôveryhodnej a modernej značky so zameraním na minimalistické riešenie.

rebranding gastroalka
05

Firemná identita a rebranding

Výroba novej firemnej identity a následná správa s prísnym ohľadom na prechádzajúci vizuálny kabát spoločnosti.

rebranding saber
06

Firemná identita

Tvorba brandu pre novovzniknutú spoločnosť. Výsledný dizajn bol vytvorený na základe námetov zadaných klientom, ktoré sme skombinovali do finálneho luxusného vizuálu značky.

rebranding subaru
07

Offline a online propagácia

Vedenie a komplexná tvorba kampaní, vizuálna identita značky. Počas dvojročného obdobia našej spolupráce bol predaj automobilov značky Subaru na Slovensku doposiaľ historicky najvyšší.

rebranding oc-korzo
08

Offline propagácia

Výroba propagačných materiálov. Zadaním bolo spracovať pútavý vizuál na akciové dni v oblasti módy so stanovenou cieľovou skupinou. Materiály boli použité v celoslovenskom týždenníku Nový Čas pre ženy.

rebranding ekointerier
09

Firemná identita a rebranding

Kompletná firemná identita a naprojektovanie funkčnosti interiéru predajne. Následné spravovanie reklamy a propagácia značky prostredníctvom indoorových aj outdoorových médií.

rebranding mate
10

Firemná identita

Tvorba firemného brandu, merkantilných tlačovín a reklamných predmetov s estetickým zameraním na modernosť a stabilitu.

rebranding u moskali
11

Spomienkové a pamätné produkty

Obec nás požiadala o vytvorenie knihy – od grafického návrhu až po dodanie hotového produktu. Obsahom knihy je grafické spracovanie historickej dokumentácie architektúry a života v konkrétnom regióne. Cieľom bol estetický a vizuálny koncept, ktorý zachytáva kultúrne dedičstvo a genius loci osady Moskálovci.

rebranding licitor
12

Offline a online propagácia

Vytvorenie ručne kreslených outdoorových bannerov s dodatočným digitálnym grafickým spracovaním. Pravidelná spolupráca v oblasti tvorby online a offline propagačných materiálov.

rebranding licitor
13

Offline a online propagácia

Výroba reklamných výstupov a následná komplexná vizuálna správa stavebných projektov so striktným ohľadom na predchádzajúce vystupovanie a komunikáciu s verejnosťou.

rebranding sungwoo
14

Spomienkové a pamätné produkty

Zadaním klienta bolo vytvoriť pamätné zamestnanecké plakety od návrhu až po finálny produkt s dôrazom na veľkorysé package riešenie.

rebranding sungwoo
15

Firemná identita

Zadaním pre túto spoločnosť bola tvorba nového brandu. Podľa požiadavky klienta sme vychádzali z námetov predstavujúcich silu, stabilitu a komplexnosť. Výsledkom je reprezentatívny vizuál značky, ktorý odzrkadľuje jej veľkosť a úspešnosť.

Mate záujem? Kontaktujte nás.

Neváhajte a pustite sa do toho s nami!